Aktualizacja cen kolekcji

Drogi Kolekcjonerze,

Poprzez nasze kolekcje dzielimy z Tobą cały świat pasji i zainteresowań. Od ponad 60 lat motywuje nas to do ciągłego doskonalenia.

Jednakże ze względu na skomplikowaną sytuację związaną z rosnącymi kosztami surowców, produkcji i transportu oraz ze znacznym wzrostem inflacji, jako De Agostini jesteśmy zmuszeni podnieść ceny naszych kolekcji. Dzięki temu będziemy nadal mogli oferować wyjątkowe i ekskluzywne produkty. Pamiętaj, że na stronie internetowej swojej kolekcji zawsze możesz sprawdzić ofertę prenumeraty, w której proponujemy niższe ceny niż przy zakupie w kiosku!

Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem deagostini.com/pl/myarea/p/contact-us.

Bardzo dziękujemy za zrozumienie, a przede wszystkim za zaufanie, jakim nas obdarzasz.

Twoje pasje zawsze będą naszymi!

Z poważaniem, Zespół De Agostini

A gyűjtemény árainak aktualizációja

Kedves Gyűjtő,

A gyűjteményeinken keresztül osztozunk Veled az érdeklődési köröd és a szenvedélyed világában. Több mint 60 éve ez motivál bennünket arra, hogy folyamatosan tökéletesítsük szolgáltatásainkat.

Ugyanakkor azonban, tekintettel a nyersanyagok, a gyártás és a szállítás költségeivel kapcsolatos bonyolult helyzetre és az infláció növekvő mértékére, nekünk, a DeAgstonininek is muszáj megemelnünk a gyűjteményeink árát annak érdekében, hogy továbbra is, kivételes és exkluzív termékeket kínálhassunk neked. Ne feledd, hogy a gyűjteményed internetes oldalán bármikor ellenőrizheted az előfizetési ajánlatot, amelynek keretében alacsonyabb árakat kínálunk neked, mint az újsárárusnál történő vásárlás esetében.

Ha bármilyen kérdésed van, vagy több információt szeretnél, vedd fel a kapcsolatot velünk a www.deagostini.com/hu/ oldalon keresztül.

Nagyon köszönjük megértésed és mindenekelőtt a bizalmat, amellyel megtisztelsz bennünket. A szenvedélyeidben mindig osztozunk majd veled!

Üdvözlettel: A DeAgostini Csapata.

Aktualizácia cien kolekcie

Vážená zberateľka, vážený zberateľ,

vďaka našim kolekciám s Vami zdieľame rozmanitý svet záľub a záujmov. Už vyše 60 rokov nás to motivuje k tomu, aby sme sa neustále zdokonaľovali.

Avšak vzhľadom na zložitú situáciu spojenú so zdražovaním surovín, výroby či prepravy a tiež so značným nárastom inflácie je spoločnosť De Agostini nútená zvýšiť ceny svojich kolekcií, aby sme aj naďalej mohli ponúkať výnimočné a exkluzívne produkty. Majte, prosím, na pamäti, že na internetovej stránke svojej kolekcie si kedykoľvek môžete pozrieť ponuku objednávky, pri ktorej vždy zaručujeme nižšie ceny ako pri nákupe v stánkoch!

Ak máte otázky alebo chcete získať viac informácií, skontaktujte sa s nami na adrese: deagostini.com/sk/myarea/p/contact-us.

Veľmi ďakujeme za pochopenie a tiež za dôveru, akú v nás vkladáte.

Vaše záľuby sú vždy i našimi!

Pozdravujeme, tím De Agostini.

Aktualizace cen kolekcí

Vážený zákazníku, vážená zákaznice,

prostřednictvím našich kolekcí s Vámi sdílíme celý svět vášní a koníčků. To nás již více než 60 let motivuje k neustálému zlepšování.

Vzhledem ke složité situaci související s náklady na suroviny, výrobu a dopravu a výrazným nárůstem inflace jsme však jako společnost De Agostini nuceni zvýšit ceny našich kolekcí, abychom Vám mohli i nadále nabízet výjimečné a exkluzivní produkty. Mějte prosím na paměti, že na webových stránkách Vaší kolekce si můžete kdykoli prohlédnout nabídku objednávky, kde nabízíme nižší ceny než při nákupu ve stáncích!

Máte-li jakékoli dotazy nebo chcete-li získat další informace, kontaktujte nás na adrese deagostini.com/cz/myarea/p/contact-us.

Děkujeme vám za pochopení, a především děkujeme za důvěru, kterou v nás vkládáte.

Vaše vášně budou vždy i našimi vášněmi!

S pozdravem Tým De Agostini